Maj贸wka w Wa艂czu

U偶ytkownicy z wojew贸dztwa Zachodniopomorskiego

Moderator: sasio

Maj贸wka w Wa艂czu

Postprzez sasio w 23 Mar 2011, 21:39

Twingo Klub Polska oraz Frakcja Zachodnia U偶ytkownik贸w Renault, serdecznie zapraszaj膮 wszystkich ch臋tnych do mi艂ego sp臋dzenia dnia wolnego w gronie posiadaczy Twingo oraz innych modeli Renault.

Planujemy przejazd na magiczn膮 g贸rk臋 pod Wa艂czem, gdzie wyst臋puje zjawisko przecz膮ce praw膮 fizyki - samochody same wje偶d偶aj膮 pod g贸rk臋 - wi臋cej tutaj. Nast臋pnie zwiedzanie COS OPO w Wa艂czu, czyli o艣rodek po艂o偶ony w malowniczym lesie gdzie jedn膮 z atrakcji jest wisz膮cy most linowy (tak! przechodzimy po nim). Oczywi艣cie nie mo偶e zabrakn膮膰 ogniska/grilla na malowniczej polance blisko rzeczki w Ko艂atniku.

Wszystko odb臋dzie si臋 ju偶 3go Maja 2011 roku w Wa艂czu (wszyscy maj膮 wolne).
Wjazd oczywi艣cie darmowy, ka偶dy zabiera dla siebie jedzenie oraz oczywi艣cie dobry humor.
Miejsce spotkania to stacja Orlen w Wa艂czu (przy CH Kaufland), wjazd od Gda艅ska, Cz艂uchowa - DK 22 o godzinie 10.

Wi臋cej tutaj oraz tutaj
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Diagnostyka Twingo po OBD2, odczyt i usuwanie b艂臋d贸w.
Tylne drzwi w Twingo, otwieraj膮 si臋 za pomoc膮 tylnej popielniczki !
Awatar u偶ytkownika
sasio
Profesor ds. czysto艣ci

Do艂膮czenie: 01 Sie 2010, 16:53
Miejscowo艣膰: Szczecinek
Silnik: D4f 1.2 16v (75KM)
Rocznik: 2003

Re: Maj贸wka w Wa艂czu

Postprzez malf w 23 Mar 2011, 22:21

Buhehe, znaczy zamiast szpilek mam wzi膮膰 trampki czy dam rad臋 po tej linie? :D

Faaaaaajnie b臋dzie :)
Pozdrawiam :roll:

I nie myli膰 mnie z facetem! :twisted:

Image
Awatar u偶ytkownika
malf
M艂odszy pomocnik mechanika

Do艂膮czenie: 07 Lut 2008, 17:21

Postprzez Sesjusz w 24 Mar 2011, 09:07

Wyjazd mam bardzo na uwadze :) Ale dok艂adnie wyja艣ni si臋 przed sam膮 maj贸wk膮. Twingo zdejmie kozaki zimowe i przywdzieje seksowne letnie ko艂a i mo偶e wpadnie na maj贸wk臋 :D
Image
Awatar u偶ytkownika
Sesjusz
Pomocnik mechanika

Do艂膮czenie: 04 Kwi 2010, 23:23
Miejscowo艣膰: Szczecin, Gryfino
Silnik: D7f 1.2 (60KM)
Rocznik: 2000

Postprzez sasio w 24 Mar 2011, 09:17

Ja Ci dam mo偶e... od nas 3 偶aby cisn膮 a ty mi tu wybrzydzasz... oj nie 艂adnie
Awatar u偶ytkownika
sasio
Profesor ds. czysto艣ci

Postprzez Sesjusz w 24 Mar 2011, 11:41

Kusisz, kusisz :) 3 偶aby ze szczecinka ? Szczecinek lepiej zorganizowany od Szczecina ! :) Codziennie mijam 偶aby, macham, mrugam 艣wiat艂ami, u艣miecham si臋 a oni tylko zdziwieni o co mi chodzi, chyba nawet nie wiedz膮, 偶e jad膮 takim samym autem :) Tylko brakuje by na machanie odpowiedzieli fakolcem :)

W og贸le ze swojej 偶aby jestem coraz bardziej zadowolony, ostatnio przez bezprzerwnej jazdy 4h zrobi艂a 590 km :) I wcale niedu偶o spali艂a :) Demon autostrad ;) W maju robi臋 najazd na Amsterdam :) Jest tez plan na wakacyjny wyjazd do Pary偶a, na 2 odcinki z nocowaniem tras臋 podziel臋, tylko by 偶aba mi nie nawali艂a, bo to odleg艂o艣膰 ju偶 spora :/ Jak na razie najwi臋cej za razem zrobi艂em 900km (szczecin-zakopane) i oby艂o si臋 bez problem贸w, ale w ko艅cu PL wiec jak by co to wsiadam w poci膮g i jad臋 do domu :) A mo偶e tez kto艣 ch臋tny do 偶abiego wypadu w tak膮 d艂ug膮 tras臋 ? :) Albo chocia偶 w maju Amsterdam.
Image
Awatar u偶ytkownika
Sesjusz
Pomocnik mechanika

Postprzez malf w 24 Mar 2011, 11:43

Macieju.. zwracam si臋 do Ciebie oficjalnie (bo ja bardzo powa偶ny cz艂owiek jestem i pierdo艂y mi nie w g艂owie :D ):
we藕 mnie prosz臋 nie za艂amuj i dawaj z nami do Wa艂cza, bo nas te lag贸.. Laguny zjedz膮... Trzeba si臋 pokaza膰, tak? O kozaki, tfu, sanda艂ki letnie si臋 martwisz? Nam by si臋 przyda艂o drzwi odrestaurowa膰... I troch臋 rolk臋 wylansowa膰, 偶eby si臋 艂adnie b艂yszcza艂a i potem, 偶eby ja lansersko otworzy膰 i 偶eby Sasiowi w oczy dawa艂o :roll:

Amsterdam.. hmm.. Owszem, w planach mamy, ale jak ju偶 to na d艂u偶ej, bo szwagier ju偶 chyba z 5 lat prosi, 偶eby艣my w ko艅cu go odwiedzili :D

Image
Awatar u偶ytkownika
malf

Postprzez sasio w 24 Mar 2011, 14:23

Tak Sesjusz, jak Malf m贸wi tak ma by膰, ty otworzysz panoramk臋 i b臋dzie KO dla mnie..
Zreszt膮 Wa艂cz odpu艣ci艂e艣, Koszalin te偶... Wa艂cza znowu nie odpu艣cisz, najwy偶ej wpadniemy i Ciebie delikatnie 艂opat膮 w ty艂 g艂owy i do worka, a na serio pamietaj, masz mi da膰 usi膮艣膰 w 偶abie zobaczy膰 czy si臋 zmieszcz臋 w tej nowej.

Ehh a mnie 偶aba zaczyna denerwowa膰.
Poducha pod silnikiem razem ze sprz臋g艂em posz艂a
Awatar u偶ytkownika
sasio
Profesor ds. czysto艣ci

Postprzez Sesjusz w 25 Mar 2011, 10:30

2 na jednego to banda 艂ysego ! :D Jak tak to nie b臋d臋 mia艂 wyj艣cia i b臋d臋 musia艂 si臋 pojawi膰 :) Tylko znaj膮c Was to pewnie wstaniecie o 7 z rana i o 8 z rana b臋dziecie chcieli ju偶 spotkanie :/ A o 10 pozmywacie si臋 na 艣niadanka do domu bo do艣膰 blisko macie :) Cholerne poranne ptaszki ;) S膮 ju偶 jakie艣 godziny ustalone ? Ja od siebie mam ponad 2h jazdy :/

Sasio, a mi z miesi膮c temu pad艂 alternator, nie by艂o 艂adowania, podje偶d偶a艂em pod g贸rk臋 w Szczecinie (Wyszy艅skiego) i nagle znikaj膮 mi 艣wiat艂a, wspomaganie, potem kontrolki, pr臋dko艣膰, w艂膮czam migacz a on mi nie miga, w ko艅cu ga艣nie auto a t艂um kierowc贸w za mn膮 si臋 w艣cieka i tr膮bi. Musia艂em go spycha膰 na bok, masakra bo pod g贸rk臋. Potem telefon do przyjaciela, przyje偶d偶a z nowym aku i szybko do mechanika :) Po 20 min jazdy zn贸w to samo, przynajmniej wiem na jak d艂ugo starcza aku bez 艂adowania :) Na szcz臋艣cie wymiana 艂o偶ysk alternatora 40 z艂 i dzia艂a jak n贸wka. W艂a艣nie lipa jak by co艣 takiego si臋 sta艂o za granic膮. A jak Tobie poducha pod silnikiem to mo偶e za bardzo nim szarpiesz ? :) No i sprz臋g艂o jeszcze :/ Mam nadzieje 偶e u mnie b臋dzie spokojnie bo nie zamierzam na razie kasy inwestowa膰 w 偶ab臋.

Malf fajnie masz, 偶e masz rodzink臋 w Amsterdamie :) Wiedzieli gdzie wyjecha膰 ! :) Ja jak bym jecha艂 to maks tydzie艅, pozwiedza膰, porobi膰 zdj臋cia, spr贸bowa膰 orze藕wiaj膮cego powietrza Holenderskiego i do domku wraca膰 :) Oczywi艣cie jak膮艣 imprez臋 te偶 przy okazji zahaczy膰, bo tam du偶o si臋 dzieje.
Image
Awatar u偶ytkownika
Sesjusz
Pomocnik mechanika

Postprzez malf w 25 Mar 2011, 11:27

Hahaha, Sesjusz to mnie rozbawi艂e艣 :lol: Spr贸buj Sambora 艣ci膮gn膮膰 z 艂贸zka wcze艣niej ni偶 o 8mej... Tylko praca to potrafi :lol: Przecie偶 my tam na ca艂y dzie艅 jedziemy (Tak Sasio?)! No nie daj si臋 prosi膰 :P Godziny to chyba nie ma ustalonej jeszcze (nie doczyta艂am), ale nawet dok艂adnej daty nie ma p贸ki co nawet :D Chocia偶 jak widzia艂am po ankietach, to bardziej ku 3 maja si臋 przechyla...

Nam w 偶abie te偶 pad艂 alternator jakie艣 3 lata temu (moja rewelacyjna pami臋膰 :D ) i m贸j Mi艣 biedny musia艂 sobie taks贸wk膮, znaczy na lawecie z Chojnic wraca膰.. Najdro偶sza taks贸wka w 偶yciu, ale to by艂 pierwszy i mam nadziej臋 ostatni raz, kiedy 偶ab臋 widzia艂am na lawecie...

A rodzinka to w sumie tak.. pod Amsterdamem dok艂adnie ;) Ja si臋 tam czaj臋 na aquapark i jakie艣tam zoo czy co艣 w tym stylu.. motylarnia? W ka偶dym razie to w艂a艣nie bym chcia艂a zwiedzi膰.. W samym Amsterdamie to jedynie ciekawe fotki mo偶na porobi膰, ale ja m膮dra zamiast robi膰 jakie艣 zdj臋cia sobie, to nieeeee... musia艂am w艂azi膰 na wie偶e i tym podobne duperele i robi膰 widoczki :lol:

Image
Awatar u偶ytkownika
malf

Postprzez sasio w 25 Mar 2011, 22:17

Godzina zapewne o 11.
Wpadniemy i powr贸t ok 17-18 jak i nie p贸藕niej bo robimy ognisko.
Awatar u偶ytkownika
sasio
Profesor ds. czysto艣ci

Postprzez sambor w 26 Mar 2011, 16:19

Sesjusz, troje na jednego :P. Szykuj si臋 i bez gadania :) szkoda tylko, 偶e b臋d臋 bez kierowcy bo jakie艣 piwko przy ognisku i kie艂basce by si臋 przyda艂o :x Czekamy tylko na wynik ankiety, kiedy dok艂adnie lecimy na Wa艂cz :)
Szcz臋艣liwy posiadacz zielonej 呕ABKI 94':)
Image Image Image Image
Awatar u偶ytkownika
sambor

Do艂膮czenie: 25 Cze 2007, 22:21
Silnik: C3g 1.2 (55KM)
Rocznik: 1994

Postprzez malf w 26 Mar 2011, 19:16

sambor napisa艂(a):szkoda tylko, 偶e b臋d臋 bez kierowcy bo jakie艣 piwko przy ognisku i kie艂basce by si臋 przyda艂o :x

No naprawd臋 wielka szkoda, buhehe :D Ja si臋 za Was wszystkich mog臋 napi膰 8)

Image
Awatar u偶ytkownika
malf

Postprzez sasio w 28 Mar 2011, 09:00

Sambor, powiedzmy 偶e kierowce mog臋 Ci za艂atwi膰^^ o ile sam go nie wykorzystam.
Du偶o je藕dzi艂 Twingo tak偶e wiesz ;)

Sesjusz my sami mamy godzin臋 jazdy bez odwalania kij wie czego na drodze.
Zreszt膮 m贸wi臋 Ci jak b臋dzie fajna pogoda to b臋dzie nawet tak 偶e p贸藕nym wieczorem b臋dziemy wraca膰
Awatar u偶ytkownika
sasio
Profesor ds. czysto艣ci

Postprzez Sesjusz w 28 Mar 2011, 13:51

W艂a艣nie dlatego najlepsze s膮 wyjazdy wypo艣rodkowane pod wzgl臋dem odleg艂o艣ci, np. nad jezioro i z namiotem - na 2 dni. Do tego w jaki艣 ciep艂y czerwcowy weekend :) S艂o艅ce, muzyczka, piwko, pieczone ziemniaki :)) ... kie艂ba z ogniska, w贸dka ... noc膮 opowiadanie swoich historii o twingo (jak opowie艣ci o duchach) :) ... A nie jaka艣 salka, zapieprzanie za pi艂k膮 a potem wpiep... pizzy i ka偶dy my艣li jak by si臋 szybciej znale藕膰 w domku ;D

Sasio, dam zna膰, ale na pewno chcia艂bym :) i postaram si臋.
Image
Awatar u偶ytkownika
Sesjusz
Pomocnik mechanika

Postprzez malf w 29 Mar 2011, 17:52

Sesjusz.. bez urazy, ale.. marudzisz i wybrzydzasz jak baba.... :oops:
Ja np. ziemniak贸w z ogniska nie lubi臋, w贸dki nie pij臋, po kie艂basie z ogniska rz... dalej ni偶 widz臋, generalnie tego ogniska jako艣 logistycznie nie mog臋 sobie wyobrazi膰, ale zlot jest, si臋 jedzie, tak? U nas tyle os贸b si臋 wozi Twingo, a nikt nie chce nawet na spot przyj艣膰.. W Szczecinie z tego co widz臋 te偶 si臋 za du偶o nie dzieje. Naprawd臋 nie chcesz pozna膰 innych 偶abofan贸w? Staraj si臋 kurde, staraj, bo si臋 kiedy艣 zbierzemy i przywi膮偶emy do 偶aby i Ty b臋dziesz zapieprza艂, ale nie za pi艂ka, tylko za 偶ab膮. I bez pizzy! :lol:

Image
Awatar u偶ytkownika
malf

Nast臋pna

Powr贸膰 do Grupa Zachodniopomorska

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰