FAQ

Wszystkie informacje zwi─ůzane z dzia┼éalno┼Ťci─ů klubu.

FAQ

Postprzez Bazyli w 02 Maj 2007, 09:41

Witajcie. Nudzi was zapewne enty temat "RAtunku!!!!! Pali 12l!!!" czy "gdzie si─Ö wlewa paliwo" na naszym forum. Oczywi┼Ťcie pyta─ç rzecz ludzka, ale czemu nie szuka─ç ?

Każdy tylko odsyła do funkcji szukaj, co z e strony odsyłajacego jest po prsotu miłe i pomocne, a od strony pytajacego troche juz mnie j bo czuje ie olewany.

OD Kilku miesięcy rozmawiamy o stworzeiniu strony "robi się" wierzę na słowo chociaż nie mam żadnych efektów ale ok. Od kilku miesięcy równierz mówi sie o stworzeniu FAQ.

(Wytłumaczenie z Wiki)

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) - to zbiory "cz─Östo zadawanych pyta┼ä" i odpowiedzi na nie, tworzone g┼é├│wnie po to, aby uwolni─ç si─Ö od ci─ůg┼éego odpowiadania na stale powtarzaj─ůce si─Ö i nudne (dla odpowiadaj─ůcego) pytania.

M├│wi sie ale te┼╝ si─Ö nie robi. Ot├│z chc─Ö to zmieni─ç i od razu wiem ┼╝e nie dam sobie rady, nie cce te┼╝ prosic tych 200 uzytkownik├│w ┼╝eby ka┼╝dy co┼Ť zrobi┼é. Potrzebuj─Ö 10 os├│b, kt├│re pomoga mi zrobi─ç FAQ, wymagania:
- Du┼╝o wolnego czasu przed komputerem
- trzeba ładnie pisać, w Wordzie z poprawianiem błędów i literówek (nie patrzcie na tego posta ;) )
- przynajmniej wi─Ökszo┼Ť─ç musi posiada─ç aparat cyfrowy (┼╝adne kom├│rki!!)
- po┼Ťwi─Öcenie dla sprawy
- gadu gadu

Co b─Ödziemy robi─ç?
-szuka─ç odpowiedzi na ka┼╝de, nawet najdurniejsze pytanie- wia┼╝e si─Ö to z kopaniem po czasami setkach temat├│w i szukanie konkretnego pyttania i konkretnej odpowiedzi.
-tworzy─ç nowe pytania i odpowiedzi, taki odpowiednik "Co ju┼╝ wiemy"
-musimy to wszystko ładnie podzielić na kategorie i pod kategorie.
-reklamować nasze FAQ w podpisach co by nie było problemów
-wymusi─ç na prezesie ┼╝eby zaktualizowal forum do PHPbb by Przemo :)

Daj─Ö wam tydzie┼ä czasu. 9 Maja zaprosz─Ö was na grupow─ů rozmow─Ö na gg co by by┼éo ┼éatwiej si─Ö dogada─ç. do tego czasu ch─Ötni musz─ů mnie doda─ç na list─Ö i si─Ö odezwa─ç :)

Oczywi┼Ťcie je┼Ťli b─Ödzie wi─Öcej ch─Ötnych, albo niektr├│┼╝y b─Öd─ů chceili poda─ç tylko kilka rzeczy nie ma problemuy jestem otwarty na propozycj─Ö, tylko chc─Ö co┼Ť zacz─ů─ç robi─ç.

pozdrowiony
Image
ImageGraffiti '96
http://www.wikaad.pl/imprezy/lyzab/ <-Wbitka :]
O wszystkim i o niczym Zapraszam do poczytania.
:twisted:
Awatar u┼╝ytkownika
Bazyli
Dyplomowany Operator Grilla

Do┼é─ůczenie: 24 Mar 2004, 20:34
Silnik: C3g 1.2 (55KM)
Rocznik: 1996

Powr├│─ç do Sprawy Klubowe

Kto jest na forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w oraz 1 go┼Ť─ç