PIKUR-Pikurki, TKP-???

Wszystkie informacje związane z działalnością klubu.

Czy chciałbyś mieć klubowy ID?

Muszę mieć ID już na wczoraj!!!!
27
62%
A po co mi toto??
9
20%
Nie wiem :(
7
16%

Razem głosów : 43

Postprzez Irbis w 23 Lut 2008, 19:24

Jeśli nie będzie droga to my też się skusimy!! Tylko tak naprawdę to co ona ma dać oprócz gadżetu takiego jak smyczka np.???

Pozdrawiam
Irbis
Początkujący

Dołączenie: 25 Sty 2008, 00:12
Miejscowość: Łódź

Re: PIKUR-Pikurki, TKP-???

Postprzez sasio w 28 Sie 2010, 21:38

Tak sobię czytam i odkopuję :)
http://allegro.pl/wizytowki-plastikowe- ... 32904.html koszt za 500 kart ala bankomatowe z nadrukiem ok 270 zł czyli 50gr + wysyłka za sztukę lub 1000 szt za 310 zł czyli ok 30gr/szt + wysyłka lub za 100 sztuk 96 złotych czyli 96 gr+ wysyłka , można by zrobić projekty 3 typów np z Tłini przed FL, po FL i Twingo 2.
Z przodu ładny napis Twingo Klub Polska, z tyłu(lub przodu) można by było podpisywać się nickiem w sensie byłoby białe pole, a z tyłu miasto lub grupa.
Mogę zrobić projekt, teoretycznie także mógłbym się zająć zrobieniem tego jednak musiałbym mieć opinię czy tego chcecie oraz ile osób się pisze na to i jak będzie wyglądało w gotówką bo nie chcę wydać 250 zł po to aby nikt tego nie brał :).
Mogę również z kimś to zrobić na spółkę lub przekazać wszystkie rzeczy potrzebne komuś z osób z dłuższym starzem.
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Diagnostyka Twingo po OBD2, odczyt i usuwanie błędów.
Tylne drzwi w Twingo, otwierają się za pomocą tylnej popielniczki !
Awatar użytkownika
sasio
Profesor ds. czystości

Dołączenie: 01 Sie 2010, 16:53
Miejscowość: Szczecinek
Silnik: D4f 1.2 16v (75KM)
Rocznik: 2003

Poprzednia

Powróć do Sprawy Klubowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość